uaen

НОВИНИ СВЯТКУВАННЯ

26 Вересня 2006 р.

Інґрід буде у Львові

стор.      1   2   3   4    5  

В мире две бесконечности: вселенная и человеческая глупость - Альберт Эйнштейн

Зимовий відпочинок в готелях Карпат

Курорти в Карпатах характеризуються хорошими природними ландшафтами (не надто високі сейсмічні гори та засніжені ділянки). Лижний сезон тут триває п’ять місяців – з листопада по березень. Любителям екстремальних зимових видів спорту (активного відпочинку) сподобається велика кількість гірськолижних курортів та готелів, розташованих біля підніжжя гори, обладнаних безліччю підйомників та з необхідним спорядження.

Одним з таких готелей хочеться виділити готель «Смерековий двір» що у Жденієво. Готель знаходиться біля самого підніжжя гірськолижного схилу. Тож, якщо збираєтесь на відпочинок в Карпатах зимою, господарі «Смерекового двору» раді будуть гостинно прийняти всіх відпочиваючих та надати гірськолижне спорядження. У карпатських горах, а саме в «Смерековому» є всі умови для навчання лижним навичкам і все для насолодження сноубордом чи санчатами. Перейти: сайт.

Зимовий відпочинок у «Смерековому дворі»

А якщо у вас немає захоплення від гірських лиж, то підійміться на зимову засніжену Говерлу (навколо якої зосереджено всі двотисячники Карпат). А в літній період можете спланувати сплави по гірських річках Прут, Черемош чи Стрий, які не залишать вас байдужими.

Порадує шанувальників карпатських гір і новий туристичний напрямок, таких як зелений (еко) туризм. Це добре сплановані походи (піші прогулянки у гори), їзда на велосипеді у передгір’ях, полювання в лісах та заповідниках, верхова їзда, риболовля, збирання ягід та грибів і навіть парапланеризм. Ви можете зняти номер в готелі або навіть будинок і відвідайте дикий праліс карпатських гір, поплавайте в найчистішій гірській річці, насолоджуйтесь чарівними краєвидами і спокоєм гір.

Вибравши відпочинок щоб пожити у приватному секторі, ви маєте можливість дізнатися про життя місцевих жителів не лише з книг та історій друзів, а й з свого власного досвіду. Також тут зможете скуштувати справжні страви домашнього приготування. Місцеві жителі порадять екскурсії по карпатському краю та радо розповідатимуть легенди та історії, які передавалися з покоління в покоління.

 


Жіночий юмор:

Почему-то из 2-х влюблённых один обязательно стерва